About us

Central Clinique Esthétique

Biologique Recherche – nová generace francouzských profesionálních kosmetických přípravků, která byla založena před 40 lety, a fungovala jako výzkumná a vývojová laboratoř, jejímž jediným zaměřením byl vývoj výrobků pro profesionály nespokojených s produkty vyskytujícími se v té době na trhu. Značka Biologique Recherche je známá svou dokonalou reputací, klinickým přístupem a použitím jedinečných ingrediencí v kombinaci s originálními postupy.

V současnosti je Philippe Allouche garantem unikátní filozofie a know-how Biologique Recherche v oblasti špičkové kosmetické péče šité na míru jednotlivých klientů. Biologique Recherche je mezinárodní značkou dostupnou v 35 zemích světa. Ovšem, navzdory ohromujícímu úspěchu na celém světě stále výzkumníci společnosti neustále hledají vědecké inovace, vyvíjejí novou kosmetiku a mění vzorec již známých produktů.

Jsme oficiálními zástupci značky Biologique Recherche v Karlových Varech, což vám zaručuje výjimečnou kvalitu výrobků, profesionalitu a individuální přístup.

 

Ordering for procedure / consultation

For ordering for consultation, skin diagnosis, cosmetic, rejuvenating and other procedures

Make Reservation
Scroll Up